Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,499 TL
1 EUR=4,190 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. Toti Bilgisayar Ltd. Şti., Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

Toti Bilgisayar Ltd. Şti. tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda Toti Bilgisayar Ltd. Şti. hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. Toti Bilgisayar Ltd. Şti., bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, Toti Bilgisayar Ltd. Şti. herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

Toti Bilgisayar Ltd. Şti., Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. Toti Bilgisayar Ltd. Şti.'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
Toti Bilgisayar Ltd. Şti.'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak Toti Bilgisayar Ltd. Şti. 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: info@toti.net  Tel: 0 212 572 33 33  Fax: 0 212 660 34 78
Adres: Atatürk mah. Halkalı cd. 329.sok. No: 24B İkitelli Küçükçekmece/İstanbul-TR
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Toti Bilgisayar Ltd. Şti.