Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,499 TL
1 EUR=4,190 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
fiogf49gjkf0d

Kalite Politikamız
 
Verdiğimiz hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı, iyi bir "Kalite Yönetim Sistemi" oluşturmayı, etkin bir şekilde uygulamayı ve her geçen gün geliştirmeyi temel ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Bunu gerçekleştirirken, müşterilerimizin istek ve beklentilerine göre oluşturularak tanımlanan hizmetlerimizi yasal şartlar çerçevesinde ve eğitilmiş personel ile daha kısa sürede ve daha ekonomik olarak vermeyi müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı, işbirliği yaptığımız iş ortaklarımıza yüksek tasarruf ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan ürünler sunmayı ve geliştirmeyi, Dünya’da sektörümüz ile ilgili en son gelişme ve teknolojileri izleyerek, Türkiye’ye getirmeyi ve müşterilerimizin isteklerini sunmayı ve sektörümüzün en iyisi olmayı hedefledik.

İnsana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunun bilincinde olarak, sahip olduğumuz insan kaynağının kitlesini ve gücünü arttırma konusunda, Eğitim Faaliyetlerini önemle değerlenmekte, tüm çalışanlarımızın kalite hedeflerimizin doğrultusunda eğitimini sağlamakta ve bunu sürekli kılmakta kararlıyız. Çalışma ortamı ve temizlik gibi konulara azami önemi vererek, bu konuda kendi sektörümüzde örnek olmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

Teknolojide öncü,
Ürün ve hizmet kalitesinde lider,
Tam Rekabetten yana,
İnsan sağlığı ve çevreye duyarlı,
Başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçen,
Tüm personelimiz ile kalite politikasına uymak zorunda olduğumuzu kabul ederiz.

Misyonunumuz

"Büyük ve orta ölçekli işletmelere, kendi konularında detaylı Donanım çözümleri ile özel yazılımlar üretmek ve desteklemek..." olarak belirledik

 
E-mail: info@toti.net  Tel: 0 212 572 33 33  Fax: 0 212 660 34 78
Adres: Atatürk mah. Halkalı cd. 329.sok. No: 24B İkitelli Küçükçekmece/İstanbul-TR
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Toti Bilgisayar Ltd. Şti.